Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2736

Психически тормоз от куче

Начало
14.12.2023
ID:
2736

Въпрос

Място/адрес: Ул. Княз Дондуков 2 вх. В

Описание: Здравейте! Бих искала да разбера към кого мога да се обърна за тормоз от куче. Става въпрос за кучето на съседите, което лае непрестанно с часове. Опитвали сме да говорим с тях, но те казват, че нищо не могат да направят. Всеки ден когато излязат за работа, то започва да лае и то с часове. Има малки деца, възрастни, бременни и работещи от вкъщи във входа и този непрестанен лай, наистина може да ти съсипе нервите. Почти съм сигурна, че кучето не е и чипирано, ваксинирано и обезпаразитено, както е редно по закон и по Закона за жилищната собственост. Лаят е както в ранните часове 7-8... така и в 10-11... задължително между 14 и 16 часа, а се е случвало и някои седмици да е в 2-3 посреднощ.


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 2 потребителя