Сигнали в Добрич днес

В процес 1081 Приключени 1660

Сигнал № 2740

Теч на питейна вода

Начало
14.12.2023
ID:
2740

Подаден от: Радко Димитров

Място/адрес: ул Горчиви чешми №6

Описание: От една година тече питейна вода вследствие авария по уличната водопреносна мрежа.На 02,12,2023 прападна и част от улицата,отвори се дупка в непосредствена близост до уличния стълб.Изпращам този сигнал за да се предприемат навременни и адекватни мерки


Статус: В процес
Подаден от: Радко Димитров

Присъединени: 1