Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2749

Транспортна схема

Начало
17.12.2023
ID:
2749

Друго

Подаден от: Пламен Стоянов

Място/адрес: Добрич

Описание: Имате ли намерение да актуализирате схемата за да може всички да използват градски транспорт без да висят по спирките в очакване на автобуса? Толкова ли е сложно да се качи актуален файл на сайта на общината?


Статус: Приключен
Подаден от: Пламен Стоянов

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

05.03.202414:28

Във връзка с подаден от Вас сигнал за проблеми в градски транспорт Ви уведомяваме: Маршрутните разписания от общинската транспортна схема са актуализирани на страницата на Община град Добрич. Изготвен е и уеб-сайт https://traffic.dobrich.bg/, на който са отразени всички автобусни спирки и линии от общинската транспортна схема. На същият може в реално време да се проследи движението на всички автобуси. Актуалните разписания също може да видите и в мобилното приложение(transinfo град Добрич), което е общо достъпно и може да го изтеглите безплатно. Благодаря Ви за сигнала и проявената гражданска активност.


Всички видове сигнали