Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2756

Не изхвърлени клони от паднало дърво

Начало
19.12.2023
ID:
2756

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул."Георги Кирков"8 Г

Описание: Сигналът е втори за този проблем!След отрязано паднало дърво в задблоковото пространство на посочения адрес,остатъците /клоните/ все още са там,което затруднява ползването на намиращият се там гараж!


Статус: Приключен

Оценка: 3 от 1 потребител