Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2758

неработеща улична лампа

Начало
19.12.2023
ID:
2758

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Диана Манева

Място/адрес: бул.Русия №71

Описание: Зад магазина на Казаков има улична лампа, която не работи още от времето, когато бяха снежните бури.Тази лампа е единственото осветление вечер за къщите, които са в непосредствена близост до нея. Моля да бъде въведена в изправност!


Статус: Приключен
Подаден от: Диана Манева

Оценка: 0 от 0 потребител