Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 276

Сигнал №276

Начало
10.09.2017
ID:
276

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Добричка епопея“ 19, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Стават все по-нагли, и понякога спират почти перпендикулярно на тротоара, често и дълги МПС-та (като пикапи или малки камиони). Имаше период в който спираха по закон успоредно, но от няколко месеца вече не им дреме за закона и затова че създават пречка на движението на голям булевард.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

18.09.201717:28

Служители на общинска администрация извършиха проверка на посочения от Вас адрес, при която не беше констатирано паркирането на автомобили на тротоарната площ по бул. "Добричка епопея" № 19. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинската администрация и при констатиране на нарушение, нарушителите ще бъдат санкционирани съгласно действащата общинска наредба.


Всички видове сигнали