Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 277

Сигнал №277

Начало
10.09.2017
ID:
277

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Дунав“ 55, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Постоянно някакви тарикати с лимузини (за които едва ли са се потили), спират както си искат до игралната зала, пречейки на натовареното движение в района. Виждала съм определени индивиди често да минават и на червен светофар на близкото кръстовище..... Има ли контролни органи, или тия с лимузините не ги закачате защото са над закона?


Статус: В процес

Присъединени: 0