Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2771

Улично осветление Бойчо Огнянов 77

Начало
23.12.2023
ID:
2771

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: никола симеонов

Място/адрес: Б.Огнянов 77

Описание: Г-н кмете, вярвате ли че по Коледа стават чудеса. Ние не вярваме. За пореден път подавам сигнал за неработеща лампа на уличен стълб намиращ се на паркинга ул. Орфей 1 точно срещу номер 77 на ул. Бойчо Огнянов


Статус: В процес
Подаден от: никола симеонов

Присъединени: 0