Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2778

Ново поставен неправилно знам

Начало
27.12.2023
ID:
2778

Неправилно паркиране

Подаден от: Мирослав Георгиев

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 24Ж, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: в улицата между военните блокове и магазина на АБС да сложите знак,че е забранено паркирането и престоя на улицата. Поради факта, че е много трудно преминаването. Отделно спирането на тротоарите затруднява свободното придвижване на баща ми, който е трудно подвижен. Моля ви, този знак, който е сложен да бъде преместен и да се отнася за цялата улица особено за новопостроения блок. Ще ви изпратя и снимки. Надявам се да бъда чут и нещата да се поправя. Благодаря Ви и хубав ден !


Статус: Приключен
Подаден от: Мирослав Георгиев

Оценка: 1 от 1 потребител