Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2782

Втори опит

Начало
28.12.2023
ID:
2782

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Ч

Място/адрес: Генерал Колев 28

Описание: Здравейте, Преди две седмици помолих да поправите улична лампа , която не свети . На кръстовището на ул.Ген.Колев и ул Захари Стоянов , гр.ДОБРИЧ. По коледа стават чудеса и съм сигурен , че ще намерите време и ресурс за да бъде поправена несветещата улична лампа. Може и джуджетата на Дядо Коледа да изпратите , а и Снежанка също може да помогне. Свтли празници и една по-добра и мирна 2024г.


Статус: В процес
Подаден от: Ч

Присъединени: 0