Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2784

Неработещи улично осветление.

Начало
29.12.2023
ID:
2784

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Светослав Георгиев

Място/адрес: ул. „Катюша“ 6, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: По улица Катюша, вече не светят три улични крушки. Участъка от номер 2 до номер 14 е тъмен по цялата улица. Подадох сигнал преди 2 месеца за едната крушка, която не работеше, все още не е отстранен. Вече не светят 3 крушки. Моля за реакция от страна на общината.


Статус: В процес
Подаден от: Светослав Георгиев

Присъединени: 0