Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2789

УЛИЧНА ЛАМПА

Начало
03.01.2024
ID:
2789

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: ж.к. Балик 21Д, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: В отговор на Сигнал №2488, който е със статус Приключен , осветлението не работи все още, 2 месеца след подаването! Молбата отново е същата! Улична лампа до вход Д на блок 21 на паркинга между двата блока - бл.21 и бл.20 не работи. Моля да се ремонтира!


Статус: В процес

Присъединени: 0