Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2794

Ремонт на тротоарна настилка

Начало
03.01.2024
ID:
2794

Предложение

Подаден от: Александър Иванов

Място/адрес: Бул. Трети март

Описание: Искам да направя предложение за ремонт на тротоарната настилка по бул. “Трети март” в частта между ул. “Любен Каравелов” и ул. “Сан Стефано”. Преди години беше ремонтирана голяма част от тротоарната настилка по булеварда, но остана това малко парче в ужасно състояния в продължение на години.


Статус: Приключен
Подаден от: Александър Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител