Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2795

Без осветление

Начало
05.01.2024
ID:
2795

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: Градски парк Св. Георги

Описание: 1. Втора седмица не работи светофара на кръстовището бул."3-ти март" и ул. "Сан Стефано" 2. няма исветление в района на СК"Добротица" 3. Няма осветление в района на паметника на Хан Аспарух - това по-скоро е козметичен проблем, защото в парка паметника на незнайния войн е осветен много добре, а на Хан Аспарух тъне в мрак. *Все проблеми, които много добре виждате....


Статус: В процес

Присъединени: 0