Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2797

Изоставено МПС

Начало
07.01.2024
ID:
2797

Друго

Подаден от: Елена Пецова-Ганчева

Място/адрес: Бул.Трети мар бл.43, вх.А

Описание: Моторно превозно средство, което е паркирано пред вх.А на блок 43 на бул.Трети март, без активна застраховка гражданска отговорност, изоставено и не потърсено вече няколко години, не помръдва от това парко място и заема полезна площ за други моторни превозни средства, които се поддържат, използват и им се плащат данъците от собствениците им.


Статус: Приключен
Подаден от: Елена Пецова-Ганчева

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

15.01.202415:02

На автомобила е залепен стикер - предписание за преместване от имот общинска собственост. След изтичане тримесечният срок, от датата отбелязана на предписанието, Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване на автомобила. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали