Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2799

Втора седмица неработещ светофар

Начало
08.01.2024
ID:
2799

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Зорница Иванова

Място/адрес: ул. „Сан Стефано“ 5, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На кръстовището на бул.3-ти март и ул. Сан Стефано светофарите не работят вече втора седмица. Кръстовището е изключително натоварено и преминаването без регулация носи сериозни рискове. Моля, обърнете внимание!


Статус: В процес
Подаден от: Зорница Иванова

Присъединени: 0