Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 28

Сигнал №28

Начало
09.09.2016
ID:
28

Друго

Място/адрес: бул. „Русия“ 24-А, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте,живея на бул."Русия"№14,днес имаше пожар зад нашите къщи,които граничат от изток със Средношколско общежитие и Спортно училище.Липсва ограда,която очертава границите на имотите.Района зад къщите е частично застроен от гаражи,част от които се стопанисват ,другите са изоставени.От жк,Дружба,както и възпитаници на училището всекидневно преминават през нерегламентираният вход.Всекидневно се нарушава спокойствието на живущите в района.Моля за вашето съдействие,да се изгради оград


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

13.10.201615:26

Осъществена е проверка от инспектори "Опазване на околната среда" на посочения терен. Установено е, че липсва ограда към Общежития на Спортно училище "Г. С. Раковски", теренът е обрасъл с растителност и има наличие на битови отпадъци. С писмо е уведомен директорът на "Регионална здравна инспекция - Добрич", за предприемане на мерки по компетентност относно тютюнопушенето на ученици в прилежащите площи и тротоари на СУ "Климент Охридски" и Спортно училище "Г. С. Раковски". През тази година в Община град Добрич не са заложени средства за проектиране и изграждане на ограда към Общежития на Спортно училище "Г. С. Раковски". При наличие на финансов ресурс и възможност ще бъде реализирано през следващата година.


Всички видове сигнали