Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2800

Зимна обстановка

Начало
09.01.2024
ID:
2800

Друго

Подаден от: Йорданка Йорданова

Място/адрес: ул. Стоян Михайловски

Описание: Здравейте, бих искала да попитам почистват ли се улиците, невъзможно е да се стигне от СУ "П. Р. Славейков" до ДГ №8 "Бодра смяна" по ул. Стоян Михайловски?


Статус: Приключен
Подаден от: Йорданка Йорданова

Оценка: 0 от 0 потребител