Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2802

Резултат от почистване

Начало
09.01.2024
ID:
2802

Боклук/сметище

Място/адрес: ул. „Младост“ 1, 9300 Св. Георги, Добрич, България

Описание: Здравейте, преди време писах за почистване пътя и тротоара пред Детска ясла номер 4 в градският парк. Почистиха изгнилите станали на каша листа и ги изхвърлиха на другата страна на пътя в зелената площ. Наполовина свършена работа, прилича на сметище точно пред входа на детското заведение!


Статус: Приключен

Оценка: 5 от 1 потребител