Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2803

неправилно паркирани таксита

Начало
09.01.2024
ID:
2803

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Витоша“ 11В, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Всекидневно паркирани таксита на тротоара по улица Панайот Хитов. Излизат и паркират точно на завоя на ул.Витоша - пречат на видимоста на излизащите от ул Витоша, възпрепятсват преминаването на пешеходци защото от другата старана няма тротоар. Могат да паркират и изчакват до старото Тото или до самата денонощна аптека има отсечка с лице към входа на бившата бърза помощ.


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

05.02.202410:11

Адресът е посещаван неколкократно, разговаряно е с водачите на таксиметровите автомобили като им е указано мястото за изчакване на клиенти, съгласно Списък с местостоянки за таксиметрови услуги /МБАЛ - изчакване по ул. "Абрит" - 3 паркоместа по ул. "Панайот Хитов"/. Мястото е заложено за периодични проверки.


Всички видове сигнали