Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2804

Питейна вода отива в канала

Начало
09.01.2024
ID:
2804

Теч на вода

Подаден от: Елена колева

Място/адрес: Бул Трети март 41 .43

Описание: Вече почти месец тече вода от стария водопровод пред блок 41на бул 3 март.В момента там е ледено езеро.Това е питейна вода която отива в канала и пълни гаражите с вода защото този водопровод не отива никъде.Виждам. че на същия сигнал преди време сте написали статус приключен .Моля ви напишете прочетен.Водата си тече и извира с пълна сила и на никой не му пука.


Статус: Приключен
Подаден от: Елена колева

Оценка: 1 от 1 потребител