Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2808

Кучешки ЛАЙ в жилищна сграда

Начало
11.01.2024
ID:
2808

Въпрос

Място/адрес: ул. Княз Дондуков 2 вх В ет. 4 ап.11

Описание: Здравейте, във връзка със сигнал №2736 и след ваш отговор, че няма законово основание за предприемане на административни действия. Прилагам НАРЕДБА за отглеждане на кучета. Моля да се вземат съответните мерки. Благодаря.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител