Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2813

Улица "Загоре"

Начало
13.01.2024
ID:
2813

Място/адрес: ул. „Загоре“ 3, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, Въпросът ми е относно основния ремонт на улица "Загоре". От семтември до днес е в окаяно състояние. По улицата не се работи от преди коледа, а според информационната табела ремонтът е трябвало да приключи още през ноември. Кога се очаква улицата да бъде завършена?


Статус: В процес

Присъединени: 0