Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2817

Всекидневни задръствания по ул. "Цар Петър" заради пешеходна пътека

Начало
15.01.2024
ID:
2817

Друго

Подаден от: Сн

Място/адрес: ул. „Цар Петър“ 22, 9300 Център, Добрич, България

Описание: До Кмета на град Добрич: Ежедневни задръствания в пикови часове заради пешеходната пътека до училище "Христо Ботев". Сутрин колите идващи към централната част в задръстването стигат чак до Хиполенд по бул. Добруджа. Деца пресичат сами при положение, че на 10-20 метра от пешеходната пътека има подлез. Моля да се проверят възможностите: 1. да се възстанови подлеза за използване и да се облекчи ежедневния трафик по улица "Цар Петър"; 2. Преграждане на частта пред учулищетос цел недопускане преминаването на деца; Благодаря предварително за взетите мерки!


Статус: Приключен
Подаден от: Сн

Оценка: 1 от 1 потребител