Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2818

Паднало дърво

Начало
15.01.2024
ID:
2818

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Петя Иванова

Място/адрес: гр. Добрич, ул. Любен Каравелов 25

Описание: В началото на месец декември при бурята бяха пречупени 3 бора пред блока. Благодаря за бързата реакция по тяхното нарязване и освобождаване на пътеката от блока до тротоара. Постепенно почистваме пространството от клонки и листа. Не е по нашите възможности да се справим с големите стволове на дърветата. Моля за съдействие да бъдат извозени.


Статус: Приключен
Подаден от: Петя Иванова

Оценка: 5 от 1 потребител