Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2820

Неравности на пътното платно

Начало
16.01.2024
ID:
2820

Улична дупка

Подаден от: Александра

Място/адрес: гр. Добрич, ул. "Суха река", бл. 20.

Описание: По ул. Вардар, пресичаща бул. Русия има голямо количество дупки. Те са масивни както много широки, така и много дълбоки. Намират се на кръстовището между ул. Вардар и ул. Суха река, точно до сградата на комплекс “Приказките”. Необходимо е да бъдат заобикаляни, което е почти невъзможно, тъй като са навсякъде. Могат да доведат до щети по автомобилите и са предпоставка за ПТП. Изключително опасни са, понеже са разположени точно в края на остър баир, където кола може да развие висока скорост, в не особено добре осветен участък.


Статус: Приключен
Подаден от: Александра

Оценка: 0 от 0 потребител