Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2822

НЕПОЧИСТЕНИ КЛОНИ

Начало
16.01.2024
ID:
2822

Боклук/сметище

Подаден от: Гълъбин Бакларов

Място/адрес: ул. „Независимост“ 4, 9300 Център, Добрич, България

Описание: След последната силна буря, от близо 2 месеца стоят тези клони! Започна да се превръща в бунище! Никой от сметопочистващата фирма не реагира! Моля да бъдат събрани и изхвърлени тези клони!


Статус: Приключен
Подаден от: Гълъбин Бакларов

Оценка: 1 от 1 потребител