Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2823

Поставяне на ул.осветително тяло

Начало
16.01.2024
ID:
2823

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Тихомир Колев

Място/адрес: ул.Янтра

Описание: преди известно време подмениха бетонният стълб на уличното осветление и след полагането на новият не поставиха осветително тяло . Тук е много възлово и натоварено място както от автомобили така и от пешеходци . Кръстовището на ул.Волга и ул.Янтра


Статус: В процес
Подаден от: Тихомир Колев

Присъединени: 0