Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2824

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2824

Улична дупка

Подаден от: Валентин

Място/адрес: гр. Добрич, ул. "Васил Левски" 50

Описание: Добър ден , искам да подам сигнал за дупка ,която се намира на улица ,,Васил Левски “ 50.Надявам се общината да предприеме мерки.


Статус: Приключен
Подаден от: Валентин

Оценка: 0 от 0 потребител