Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2825

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2825

Улична дупка

Подаден от: Иван

Място/адрес: гр. Добрич, бул "25 септември"

Описание: Уважаеми г-н/г-жо , Бих искал/а да изразя загрижеността си относно състоянието на пътя край бул. 25 септември до ресторант Ерка. Забелязах дупка, която представлява потенциална опасност за автомобилите и пешеходите. Моля, разгледайте възможностите за бързо и ефективно оправяне на този проблем, като подобрите състоянието на пътното покритие. Това ще допринесе за по-голямата безопасност на участниците в движението и ще подобри качеството на инфраструктурата в района. Благодаря Ви предварително за вниманието и действията Ви по този въпрос. С уважение, Иван.


Статус: Приключен
Подаден от: Иван

Оценка: 0 от 0 потребител