Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2826

Неравности на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2826

Улична дупка

Подаден от: Йоана

Място/адрес: гр. Добрич; ул. "Тервел"

Описание: Подготовката за ремонт на улица Хан Тервел започна преди месеци. Реконструкцията на водопроводната мрежа приключи, но всички останали дупки стоят и се размножават и никой не прави нищо по въпроса от години, въпреки че има много оплаквания и молби по този проблем.


Статус: Приключен
Подаден от: Йоана

Оценка: 0 от 0 потребител