Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2827

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2827

Улична дупка

Място/адрес: гр. Добрич; ул. "Път II"

Описание: Неравности по пътя на улица “Път II”, град Добрич. Снимките показват неравностите, намиращи се в началото на улицата, в близост до комплекс “Орехите”. Неравностите нарушават нормалното придвижване с автомобил!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител