Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2829

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2829

Улична дупка

Подаден от: Рая

Място/адрес: гр. Добрич, център

Описание: Уважаеми господа/госпожи, Пиша ви, за да ви уведомя за належащ проблем, свързан със състояниети на тротоарните плочки в центъра на Добрич. През последните четири години значителен брой плочки са изчезнали, създавайки визуално неприятна и потенциално опасна обстановка. Текущото състояние на тротоара не само намалява естетическата привлекателност на общността ни, но и представлява риск за безопасността на пешеходците. Многобройните дупки и интервали в пътеката създават среда, неудобна за жителите и посетителите на общността. С оглед на този проблем, любезно ви моля да предприемете необходимите мерки, за да се справите бързо с липсващите плочки и повредените участъци на тротоара.


Статус: Приключен
Подаден от: Рая

Оценка: 0 от 0 потребител