Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 283

Сигнал №283

Начало
09.10.2017
ID:
283

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 45, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: При блок 59 има 2 паркирани коли които не се ползват от минимум 1 година , хората си имат по още една кола и тези са оставени да гният . Но заемат 2 парко места които могат да се ползват иначе . Едната се намира пред блока и дори е качена на тротоара , а едната е зад блока . Много ще съм ви благодарен ако се вземат някакви мерки за тяхното отстраняване , защото много трудно се намират места за паркиране тук . Благодаря .


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

21.11.201717:18

Осъществена е проверка на адрес ж.к. „Балик“ бл. 59 от инспектори ООС при Община град Добрич. Посочените в сигнала автомобили отговарят на изискванията на Наредба за поддържане и опазване на чистотата и управление на отпадъците на Община град Добрич и няма как да бъдат предприети необходимите действия за отстраняване им. Съгласно чл. 4, ал. 3, т. 5 от Наредбата за организация, безопасността на движението и дисциплината на водачите на превозно средства и пешеходците на територията на Община град Добрич, автомобилът е паркиран на повече от 2 м. отстояние от оградата и има достатъчно място за преминаване на пешеходците.


Всички видове сигнали