История на промените
24.01.202408:33
Сигналът е подаден на фирмата, която отговаря за чистотата на град Добрич. Контейнерите са сменени.
Боклук/сметище
Подаден от: VESELIN VASILEV
Място/адрес: DRUJBA, bl. 3, app. 39
Описание: Контейнерите за смет между бл. 3 и бл. 4 на жк Дружба 1 в гр. Добрич са за смяна от поне 2 години! От долу - горе толкова време и двата контейнера са с огромни дупки по дъната. Единият от тях е без капак от повече от 5 години. Тъй като явно няма кой да проверява състоянието на контейнерите нито от общината нито от сметосъбиращата фирма, Ви уведомявам за състоянието им. Надявам се, че мерки ще бъдат взети в обозрими срокове!
Сигналът е подаден на фирмата, която отговаря за чистотата на град Добрич. Контейнерите са сменени.