Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2832

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2832

Улична дупка

Подаден от: Нелина

Място/адрес: гр. Добрич; ул. "Климент Охридски" 31

Описание: Снимките са на ул. Климент Охридски 31 вх. А, Б и В. Това е състоянието на улицата повече от 20 години. Карането на кола по тази улица може да доведе до повреда на автомобила!


Статус: Приключен
Подаден от: Нелина

Оценка: 0 от 0 потребител