Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2833

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2833

Улична дупка

Подаден от: Никол

Място/адрес: гр. Добрич, ул. "Вардар"49

Описание: Адрес: ул.„Вардар” 49 По ул.”Вардар” има множество дупки , пречещи на пътното движение-на шофьори, както и на пешеходци.Сериозен проблем,който остава неразрешен повече от 10 години.


Статус: Приключен
Подаден от: Никол

Оценка: 0 от 0 потребител