Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2834

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2834

Улична дупка

Подаден от: Вероника

Място/адрес: гр. Добрич, ул. Кубадин

Описание: Отправям оплакване към състоянието на цялата улица “Кубадин”. Смятам че има нужда от спешно асфалтиране от началото до края на улицата. Дупките с всеки изминал ден стават все повече и все по-дълбоки, което усложнява преминаването по нея


Статус: Приключен
Подаден от: Вероника

Оценка: 0 от 0 потребител