Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2835

Неравност по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2835

Улична дупка

Подаден от: Тея

Място/адрес: гр. Добрич, жк. Добротица, 10

Описание: Заглавие- Проблемна улица Тип на сигнала- улична дупка Място- Ж.К Добротица до 10-ти блок Описание - Този път се намира в междублоковото пространство до трансформатора. Пречи на живущите в тази част на квартала да минават през този път и трябва да заобикалят. Асфалт няма само кръпки и дупки.


Статус: Приключен
Подаден от: Тея

Оценка: 0 от 0 потребител