Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2837

Неравност по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2837

Улична дупка

Подаден от: Енита

Място/адрес: гр. Добрич, ул. "Дойран" 6

Описание: Имам удоволствието да ви информирам за дупка, която забелязах в града. Дупката се намира на паркинга на улица “Дойран” 6. Големината на дупката е значителна и представлява потенциална заплаха за автомобилите. Моля, обърнете внимание на този проблем и предприемете необходимите действия за оправянето на дупката.


Статус: Приключен
Подаден от: Енита

Оценка: 0 от 0 потребител