Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2847

липсващо осветление

Начало
19.01.2024
ID:
2847

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Боряна Ашикова

Място/адрес: бул. "25-ти Септември"

Описание: 1. По бул. "25-ти Септ.", от участъка между така добре осветения паметник на незнайния воин е изобщо неосветения паметник на Хан Аспарух до Туристическа спалня Добротица липсва осветление. В района на Стадиона липсва осветление - в участъка от т.нар. Бяла градинка до стадиона и от стадиона покрай изкуственото игрище. 2. В целия град липсва маркировка по пътното платно.


Статус: В процес
Подаден от: Боряна Ашикова

Присъединени: 0