Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2849

Неработещо осветление

Начало
19.01.2024
ID:
2849

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Мариета Василева

Място/адрес: ул. „Дунав“ 20Г, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: За пореден път вече от години през 2-3 месеца изгаря една и съща лампа. Надявам се този път проблемът да бъде отстранен, а не само да бъде сменена лампата, която скоро пак да изгори.


Статус: В процес
Подаден от: Мариета Василева

Присъединени: 0