Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2851

ВиК болести и зарази

Начало
21.01.2024
ID:
2851

Подаден от: Павлета Колева

Място/адрес: Балчик 63 бг.б

Описание: Господин кмете пиша ви от Балик бл.63 вхБ.От един месец имаме теч на фекални води в мазетата ,който идва от тръба с кабели на Виваком.Тяхната шахта е на отстояние 8м. от входа на блока.По скица тръбите за кабелите минават близко до шахта за отпадни води,която е на пътното платно.Някъде има пробив,и шахтата за кабели се пълни с фекални води,от там ив мазетата.Уведомени са Вик, Рзи, община. От вик са идвали 3 пъти нищо.Рзи също.Във входа има малки деца. Има опасност от зарази.Никой не прави нищо.Ще се принудим да се обърнем към телевизиите.Изкараме сме скица.Съвсем близо се намира училище Любен Каравелов.


Статус: В процес
Подаден от: Павлета Колева

Присъединени: 0