Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2853

Изоставена кола

Начало
22.01.2024
ID:
2853

Неправилно паркиране

Подаден от: A

Място/адрес: Ул. Христо Смирненски 9

Описание: Здравейте! Пиша Ви отново във връзка с изоставен автомобил на паркинга пред кооперацията на Христо Смирненски 9. Колата е синьо Пежо 106, рег. номер ТХ 4388 АК. На нея беше залепен стикер със срок за доброволно преместване, който изтече, но колата още е тук. Моля да бъдат взети мерки и колата да се отстрани от паркинга. Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: A

Оценка: 1 от 1 потребител