Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2855

Наработещо осветление по бул. "Добруджа"

Начало
24.01.2024
ID:
2855

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Калоян Димитров

Място/адрес: бул. „Добруджа“ 16, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Липсва улично осветление по бул. "Добруджа" в частта от пресечката на улиците "Гоце Делчев" и "Тополите" по посока "Дружба 1".


Статус: В процес
Подаден от: Калоян Димитров

Присъединени: 0