Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2857

Градски транспорт

Начало
25.01.2024
ID:
2857

Въпрос

Подаден от: Божидара Дюлгерова

Място/адрес: бул.3 март 2

Описание: Днес сутринта 25.01.2024, автобус №1 не си спази графика и то с доста минути. Минал е около 7 минути по-рано, като около 10 човека останахме без транспорт от бул.3март срещу Музея идруги спирки до ВиК Административна сграда, понеже така решил той. Преизбрахте шефката на Градски транспорт и сега???? Колеги, които идват от Добротица и трябва да се прекачат на линия 1 също го изтърваха......трябва да соим 40 минути до следващият или да си хванем такси...а за какво си купуваме карти?????? Не стига, че супер неудобно е всичко с това, че автобусите обикалят като замаяни......и аз лично нямам удобен и вървя половината път до вкъщи пеш. Моля вземете мерки, защото уж искате хората да ползват градски транспорт, а какво прелагате вие не знам!


Статус: Приключен
Подаден от: Божидара Дюлгерова

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

01.03.202410:13

Община град Добрич информира управителя на фирмата да осъществи контрол за спазване на основните задължения на шофьорите и да предприеме действия, за да не се допускат в бъдеще други подобни случаи. Всички превозни средства на фирмата оператор имат вграден GPS и при доказано неизпълнение на шофьорите биват налагани санкции, съгласно приети вътрешни правила. Благодаря за сигнала и проявената гражданска активност.


Всички видове сигнали