Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2859

Препълнен контейнер за смет

Начало
25.01.2024
ID:
2859

Боклук/сметище

Подаден от: Петров

Място/адрес: Промишлена зона Рилци, бул. „Добруджа“ 233, 9307 Добрич, България

Описание: Необслужван контейнер в продължение на седмици. Тотална липса на изпълнение на задълженията на сметосъбиращата фирма и общината.


Статус: Приключен
Подаден от: Петров

Оценка: 2 от 1 потребител