Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 286

Сигнал №286

Начало
11.10.2017
ID:
286

Място/адрес: 27, 9300 Добрич, България

Описание: На 400м от управлението на ВиК,по посока към кобаклъка в дясно има огромна суха топола наклонена към булеварда.Има реална опаснос да причини нещастие.Моля преди да е станало късно да вземете необходимите мерки.Ако желаете мога да направя и снимки.


Статус: В процес

Присъединени: 0