Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2861

Не може повече така!

Начало
26.01.2024
ID:
2861

Неправилно паркиране

Подаден от: Даринка Драганова

Място/адрес: Добротица,между бл.36,9,5,на площадката

Описание: Не се търпи! В момента са спрели на тротоара около площадката,поне 7леки коли и един бус! Обърнете внимание,защото,има парко места,гаражи и достатъчно място за да обикаляме този по тротоара! Моля!


Статус: В процес
Подаден от: Даринка Драганова

Присъединени: 0