Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2867

Зелени отпадъци

Начало
29.01.2024
ID:
2867

Боклук/сметище

Подаден от: Момчил Радичков

Място/адрес: Ул. Брацигово 29

Описание: Здравейте има оставени клони до кофите на улица Брацигово 29 както и зад кофите на големия паркинг на хотел Изида


Статус: Приключен
Подаден от: Момчил Радичков

Оценка: 4 от 1 потребител